Klenbuterolis Weight Loss rezultatai Kultūrizmas

Klenbuterolis atėjo būti labai dažnas medikamentų į raumenų kaimynystėje, labai ačiū jo gebėjimą sukelti svorio išsaugant raumenų audinio masę. 2014 tyrimai atliekami apsinuodijimo klenbuterolio padarė išvadą, kad raumenų yra labiausiai aktai naudojimas tarp tų paguldytas į ligoninę dėl sunkių člen neigiamą poveikį (13) vaistus. Tačiau, nepaisant rizikos ir neigiamo poveikio, susijusių su šio narkotiko, ji vis dar lieka populiarus tarp kultūristų.

Atsižvelgiant į tai, kad teisėtu klenbuterolio tyrimų atliktų žmonėmis nebuvimą, kultūrizmo pasaulio išlieka tarp idealo (nors ne visada kvalifikuotas) išteklių informacijos šiuo klausimu. Dabar forumai, tokie kaip vienas čia ne Oficiali svetainė, paprastai nurodyta tiems, kurie ieško informacija apie tai, kaip galite tinkamai naudoti šį vaistą dėl svorio.

Eiti čia norėdami pirkti klenbuterolio iš oficiali svetainė

Daugelyje atvejų, kultūristų modelio įvairių kitų vaistų, pavyzdžiui Cytomel (T3) su klenbuterolio padidinti riebalų deginimas poveikį. Tai dažnai vadinami “karpymo” ciklą, o taip pat jie kartais paleisti prieš varžybas skatinti liesos, kraujagyslių scenoje išvaizdą. Kultūristai taip pat pridėti klenbuterolio į anabolinių steroidų ciklų išlaikyti savo svorį žemyn bandant padidinti raumenų masę / stiprumą. Tai papildoma sritis, kurioje mažai moksliniai tyrimai iš tikrųjų buvo padaryta žmonėms. Nepaisant to, 2010 mokslinis tyrimas atliekamas paraplegijos pelėmis atskleidė, kad klenbuterolio ir testosterono propionatas naudojama kartu yra efektyviau sumažinti raumenų audinio atrofija, palyginti su vien testosterono (14).

Įgudę kultūristai papildomai naudoti pagalbiniais visoje klenbuterolio modelio sumažinti neseniai kalbėjo apie neigiamą poveikį. Magnio, kalio ir / ar taurinas dažnai naudojama apie ciklo pagalbos, kad būtų išvengta skausmingus raumenų spazmus. Jis taip pat siūlė, kad člen vartotojai gerti dar daugiau vandens, nei tipiškas kovoti su per daug prakaitavimas, kad galėtų vykti į člen modelio.

Spustelėkite šią nuorodą, jei norite nusipirkti klenbuterolio iš pagrindinės interneto svetainės

Idėjų dauguma būdų pasinaudoti klenbuterolio už svorio praradimo ateiti su mažai tikėtinais įrodymais kūno statybininkai, kurie faktiškai naudojami narkotikų. Taigi, nuorodos į eilutes iš EliteFitness forumuose, Išnagrinėkime keletą įvairių elementų žmogaus klenbuterolio naudoti, susidedanti iš dozavimo, pavyzdys modelis, po ciklo terapijos, numatomi rezultatai ir bendri rūšių šio narkotiko.

Klenbuterolis Dozavimas

Dozavimo daugiausia priklauso nuo vartotojo klenbuterolio susidurti, lyties taip pat, kaip ir jų organizmas ištveria narkotikų. Dažnai rekomenduojama pradinė dozė Clen vyrų naujokai yra 20mcg per dieną. Ir taip pat, kaip aptarta šioje diskusijoje forumo temoje, vyrai gali padidinti savo kasdieninį dozę 60-80mcg jei šalutinis poveikis paprastai nėra taip nepakeliama. Patyrę klientai dozės, bet nuo 100-140mcg kiekvieną dieną. Kai jis ateina į moterų asmenų, 10mcg yra dažniausiai siūlė pradinė dozė, o daug ponios tikrai pakils iki 40-60mcg dienos į dieną su susidurti.

Aplankykite šią svetainę, jei norite klenbuterolio iš oficiali svetainė

Klenbuterolis Half Life

Klenbuterolis yra pusė gyvenimo, arba kiekis metu ji mano, šio vaisto veiksmingumą sumažėjo iki penkiasdešimt procentų savo pradinę vertę, yra maždaug 26 valandų. Klenbuterolis yra pastebimas 2 dienas kraujo po to, kai priimtas (15). Abu šie kiekis yra labai svarbu kultūristų manydama, kad jie pagrįsti dozavimą reguliarumą ant kiek iš vaistų vis dar energingas savo takų. Svarbiausia yra išlaikyti stabilią srautas Člen veikia į kūną patirties padidino riebalų deginimas poveikį.

Klenbuterolis ciklas

Važiuojant klenbuterolio ciklą, normalus kreipimosi yra imtis šio narkotiko dvi savaites, laikėsi iki dviejų savaičių pertraukos. Veiksnys kodėl, kaip klenbuterolio rezultatas prisotins beta-2 receptorius, medicina praranda savo riebalų deginimas naudą laiku. Pertraukos leidžia šie receptoriai pašalinti, taip pat perkelti išsamesnė jų “tvarkinga” iš anksto narkotikų būklę. Taigi tipiškas Clen ciklas mato kultūristai panaudoti 2 savaičių apie 2 savaičių off stilių 6-10 savaičių. Žemiau jūs galite pamatyti pavyzdį klenbuterolio modelį šio stiliaus, kur klientas plonos žvakės pabaigoje sumažinti savo kūno po ciklo šoką: