Klenbuterol Chudnutie Výsledky Kulturistika

Clenbuterol prišiel byť veľmi bežný liek v susedstve budovanie svalov, mnohé vďaka svojej schopnosti spôsobiť úbytok na váhe pri súčasnom zachovaní svalovej hmoty tkaniva. 2014 výskum uskutočnený na otravu clenbuterol k záveru, že budovanie svalov je najviac citovaný použitie lieku medzi hospitalizovaných s vážnymi nepriaznivými účinkami člen (13). Ale bez ohľadu na riziká a negatívne vplyvy spojené s touto drogou, stále zostáva populárny medzi kulturistami.

Ak vezmeme do úvahy absencii dôveryhodne clenbuterolu štúdií vykonaných na ľuďoch, kulturistický svet stále medzi ideálu (aj keď nie konzistentne kvalifikované) zdroje informácií na túto tému. On-line fóra, ako je tá, priamo tu na oficiálnej stránke, sú zvyčajne označované za tých, ktorí hľadajú informácie o tom, ako môžete správne používať tento liek na chudnutie.

Choď si kúpiť Klenbuterol z oficiálnych webových stránok

V početných prípadoch, kulturisti vzor rôzne iné lieky, ako Cytomel (T3) s clenbuterol na zvýšenie spaľovanie tukov dopady. Tie sa bežne nazývajú “rezanie” cykly, a aj oni sú niekedy bežať pred súťažou na podporu štíhle, cievne na scénu vzhľad. Kulturisti tiež pridať clenbuterol do anabolické steroidy cykly, aby ich váha dole pri pokuse o zvýšenie svalovej hmoty / silu. To je ďalšia oblasť, kde malý vedecký výskum bolo skutočne vykonané na ľuďoch. Avšak, 2010 výskumná štúdia vykonaná na myšiach paraplegic popísané, že clenbuterol a testosterón propionát použité spoločne sú účinnejšie pri minimalizácii svalového tkaniva v porovnaní so samotným atrofiu testosterónu (14).

Zdatní kulturisti navyše použiť spojovacie prvky v celej clenbuterol vzorom k zníženiu nedávno hovoril o negatívnych účinkov. Horčíka, draslíka a / alebo taurín sú často využívané pre on-cyklu pomoci, aby sa zabránilo bolestivé svalové kŕče. To je tiež navrhol, že Člen používatelia piť ešte viac vody, než typický pre boj s príliš veľa potenie, ktoré by mohli prebiehať na Člen vzoru.

Kliknutím na tento odkaz kúpiť Klenbuterol z hlavného internetové stránky

Väčšina nápadov na spôsoby, ako využiť clenbuterolu pre chudnutie prichádzajú s nepriamych dôkazov, z telo stavitelia, ktorí skutočne používané drogu. Takže, odkazovanie na reťazce z fóra EliteFitness, poďme preskúmať niektoré jednotlivé prvky využitie ľudského clenbuterol, skladajúci sa z dávkovania, ukážkový vzor, ​​terapia post-cyklu, očakávané výsledky a obyčajné druhy tejto drogy.

Klenbuterol Dávkovanie

Dávkovanie je závislé predovšetkým na clenbuterol stretnutia užívateľov, pohlavie, rovnako ako, ako dobre ich telo znáša liek. Oft-odporúčaná počiatočná dávka clen pre mužské začiatočníkov je 20mcg za deň. A tiež, ako je popísané v tomto diskusnom fóre vlákno, muži môžu zvýšiť ich každodennú dávku na 60-80mcg, ak budú nežiadúce vplyvy nie sú typicky tiež neznesiteľné. Skúsení zákazníci budú dávky kdekoľvek od 100-140mcg každý deň. Keď ide o ženy jednotlivca, 10mcg je bežne navrhol počiatočná dávka, zatiaľ čo veľa dám určite vzrastie na 40-60mcg zo dňa na deň sa stretnutie.

Navštívte túto stránku získať klenbuterol z oficiálnych webových stránok

Clenbuterol Half Life

polčas clenbuterol má, alebo množstvo času to považuje za účinnosť lieku sa znížil na päťdesiat percent svojej počiatočnej hodnoty, je okolo 26 hodín. Klenbuterol je viditeľný v krvi po dobu 2 dní po tom, čo bola prijatá (15). Oba tieto body sú veľmi dôležité pre kulturistov zvažuje, že založí dávkovanie pravidelnosť o moc liekov je stále energický v ich trakte. Kľúčom k úspechu je udržať stabilnú tok ľan bežiacich v tele skúseností podporila spaľovanie tukov účinky.

Klenbuterol cyklus

Pri spustení cyklu clenbuterol, normálne odporúčanie je, aby sa tento liek po dobu dvoch týždňov, ktorými sa riadi prestávka dvojtýždňovej. Faktor, prečo je, v dôsledku clenbuterol nasýtené beta-2 receptory, liek stráca svoje výhody spaľovanie tukov v čase. Pauzu umožňuje tieto receptory odstrániť rovnako ako premiestniť Podrobnejšie ich “uprataný” stavu pred drogami. Takže typický clen cyklus vidí kulturisti využívajú dva týždne na 2-týždenné-off štýl pre 6-10 týždňov. Nižšie vidíte príklad clenbuterolu vzor v tomto štýle, kde zákazník zužuje na konci znížiť post-cyklu šok svojho tela: