Clenbuterol Weight Loss Wyniki Kulturystyka

Clenbuterol zaczęło być bardzo powszechne leki w sąsiedztwie budowy mięśni, wiele dzięki swojej zdolności do wywoływania utraty masy mięśniowej, przy jednoczesnym zachowaniu masy tkanki. 2014 Badania przeprowadzone na zatrucia Clenbuterol stwierdził, że budowanie mięśni jest najczęściej cytowanym stosowanie leku wśród osób hospitalizowanych z ciężkimi Clen działań niepożądanych (13). Ale niezależnie od zagrożeń i negatywnych skutków związanych z tym lekiem, to nadal pozostaje popularny wśród kulturystów.

Biorąc pod uwagę brak legit Clenbuterol badań przeprowadzonych na ludzi, świat kulturystyki pozostaje jednym ideału (choć nie konsekwentnie kwalifikowana) środki na informacje na ten temat. Fora internetowe, takie jak ten tutaj w Dzienniku Serwisie, są zwykle określane dla osób poszukujących szczegóły w jaki sposób można prawidłowo używać tego leku do utraty wagi.

Kliknij tutaj, aby kupić Clenbuterol z oficjalnej strony

W wielu przypadkach, kulturyści wzór różne inne leki, takie jak Cytomel (T3) z clenbuterol w celu zwiększenia wpływu spalanie tłuszczu. Są one powszechnie nazywane “cięcia” cykli, a także czasami są uruchamiane przed zawodami promowanie beztłuszczowej naczyniowy scenie wygląd. Kulturyści również dodać clenbuterol w cyklach anabolicznych sterydów, aby ich waga w dół podczas próby podniesienia masy mięśniowej / wytrzymałość. Jest to dodatkowy obszar, gdzie niewiele badań naukowych zostały faktycznie wykonane na ludzi. Pomimo to badania 2010 badania przeprowadzone na myszach paraplegic ujawniono, że klenbuterol i propionian testosteronu wykorzystywane razem są bardziej efektywne przy minimalizacji zaniku tkanki mięśniowej w porównaniu z samym tylko testosteron (14).

Biegli kulturyści dodatkowo używać pomocniczych w całej strukturze Clenbuterol w celu zmniejszenia niedawno mówił o negatywnych skutkach. Magnezu, potasu i / lub tauryny są często wykorzystywane do pomocy w cyklu uniknąć bolesnych skurczów mięśni. To również sugeruje, że Clen użytkowników pić jeszcze więcej wody niż typowe dla zwalczania zbyt wiele pocenie, które mogą mieć miejsce na Clen wzorca.

Kliknij na ten link, aby kupić Clenbuterol z głównej strony internetowej

Większość pomysłów na temat sposobów korzystania z clenbuterol dla utraty wagi pochodzą z niepotwierdzonych z kulturystów, którzy faktycznie wykorzystanych lek. Więc przedstawieniu sznurki od forach EliteFitness, zbadajmy niektóre różne elementy ludzkiego użytku Clenbuterol, składający się z dawkowania, wzór próbki, terapia po cyklu, oczekiwane rezultaty i wspólne rodzaje tego leku.

Dawkowanie Clenbuterol

Dawkowanie zależy głównie od spotkania Clenbuterol użytkownika, płeć, a także, jak również ich organizm znosi lek. Często Zalecana początkowa dawka clen dla mężczyzn początkujących jest 20mcg dziennie. A także, jak to omówiono w tym wątku na forum dyskusyjnym, mężczyźni mogą zwiększyć swoją codzienną dawkę do 60-80mcg jeśli skutki uboczne zwykle nie są również nie do zniesienia. Doświadczeni klienci będą dawki wszędzie od 100-140mcg każdego dnia. Jeśli chodzi o kobiety fizycznych, 10mcg to dawka powszechnie sugerowane począwszy, a wiele pań z pewnością wzrośnie do 40-60mcg dnia na dzień ze spotkania.

Odwiedź tę stronę, aby uzyskać Clenbuterol z oficjalnej strony

Pół życia Clenbuterol

półtrwania Clenbuterol, albo ilość czasu uzna skuteczności leku, aby spadła do pięćdziesięciu procent jego wartości początkowej, wynosi około 26 godzin. Clenbuterol zauważyć we krwi przez 2 dni, po wyjęciu (15). Oba te punkty są bardzo istotne dla kulturystów zważywszy, że opierają się na prawidłowości dawkowania dużo leków jest wciąż energiczny w ich przewodzie. Kluczem jest, aby utrzymać stabilny strumień Clen działających w organizmie doświadczenie zwiększyło efekty spalania tłuszczu.

Clenbuterol Cycle

Po uruchomieniu cyklu clenbuterol, normalny skierowanie ma mieć ten lek przez dwa tygodnie, przestrzegane przez dwutygodniowej przerwie. Współczynnik dlaczego w wyniku Clenbuterol nasycając receptorów beta-2, lek traci swoje zalety spalania tłuszczu w czasie. Biorąc przerwę pozwala usunąć te receptory, a także przeprowadzić bardziej szczegółowe ich “schludny” stanu sprzed narkotyków. Tak więc typowy cykl clen widzi kulturystów wykorzystują 2-tygodniowe, styl na 2-tygodnie-off przez 6-10 tygodni. Poniżej można zobaczyć przykładowy model Clenbuterol w tym stylu, gdzie klient zwęża się na końcu, aby zmniejszyć szok po cyklu swojego organizmu: