Klenbuterool Kaalulangus tulemused Kulturismi

Klenbuterool on tulnud, et väga levinud ravimit lihaste hoone naabruses, palju tänu oma võimele põhjustada kehakaalu langust, säilitades samas lihaskoe mass. 2014 teadus- läbi klenbuterooli mürgituse järeldusele, et lihaste hoone on kõige tsiteeritud ravimi kasutamine nende hulgas haiglasse raske len kõrvaltoimeid (13). Kuid hoolimata sellest, riske ja negatiivseid mõjusid, mis on seotud selle ravimiga, siis ikka jääb populaarne seas kulturistidele.

Arvestades puudumisel legit klenbuterooli uuringuid läbi inimeste, kulturismi maailma endiselt üks ideaalne (kuigi mitte järjekindlalt kvalifitseeritud) ressursside informatsiooni selle teema kohta. Debatid, nagu üks siinsamas Official Site, on tavaliselt nimetatakse neile, kes otsivad teavet selle kohta, kuidas saab õigesti kasutada seda ravimit kehakaalu.

Mine siia, et osta Klenbuterool on ametlikul kodulehel

Aastal mitmeid juhtumeid, kulturistid muster mitmeid teisi ravimeid nagu Cytomel (T3) koos klenbuterooli suurendada rasva põletamine mõju. Need on tavaliselt nimetatakse “lõikamine” tsüklit, ja ka neid mõnikord käivitada enne konkurentsi edendamiseks kõhn, veresoonte laval välimus. Kulturistid lisada ka klenbuterooli arvesse anaboolse steroidi tsüklit, et hoida oma kehakaalu alla püüdes tõsta lihasmassi / jõu. See on täiendav ala, kus väike teaduslikud uuringud on tegelikult tehtud inimestele. Sellegipoolest 2010 uurimus teostati paraplegic hiired avalikustatud et klenbuterooli ja testosteroonpropionaat kasutada koos on tõhusamad minimeerides lihaskoest atroofia võrreldes testosterooni üksi (14).

Vaba kulturistid kasutada lisaks lisatooted kogu klenbuterooli muster vähendada hiljuti rääkis negatiivseid mõjusid. Magneesiumi, kaaliumi ja / või tauriini sageli kasutatud on-tsükli abi, et vältida valusaid lihaskrampe. Samuti on soovitatav, et len ​​kasutajad juua isegi rohkem vett kui tüüpiline, et võidelda liiga palju higistamine, mis võivad toimuda len muster.

Kliki sellele lingile osta Klenbuterool on peamine veebilehel

Enamik mõtted, kuidas kasutada klenbuterooli kaalulangus tulla anekdootlikke lugusid keha ehitajad, kes on tegelikult kasutatud ravimi. Nii, viitamine stringid alates EliteFitness foorumid Uurime mõningaid erinevaid elemente inimese klenbuterooli kasutamine, mis koosneb annuses, näidismuster, pärast tsükli ravi, oodatavate tulemuste ja ühiste liiki seda ravimit.

Klenbuterool Annus

Doseerimine sõltub peamiselt kasutaja klenbuterooli kohtumine, sugu, samuti kui hästi oma keha püsib ravim. Tihti soovitatakse alates len annus mees algajaid on 20mcg päevas. Ja ka kui arutletakse selle foorumi teemat, isased võivad suurendada oma igapäevast annust 60-80mcg kui külgkokkupõrke tavaliselt ei ole ka väljakannatamatu. Kogenud kliendid annusest kuskil 100-140mcg iga päev. Kui tegemist on naiste üksikisikud, 10mcg on tavaliselt soovitas algannus, samas palju daamid kindlasti tõuseb 40-60mcg päev-päevalt sattuda.

Külasta seda saiti, et saada Klenbuterool on ametlikul kodulehel

Klenbuterool Half Life

Klenbuterool on poolestusaeg, või kogus aega ta peab ravimi efektiivsust, et langenud viiskümmend protsenti oma algusväärtus, on umbes 26 tundi. Klenbuterooli on märgatav veres 2 päeva pärast võetakse (15). Mõlemad punktid on väga oluline, et kulturistid, arvestades, et nad rajada annuse regulaarsusega palju ravimeid on ikka energiline oma seedetrakti. Oluline on hoida stabiilset voolu len töötab keha kogemus võimendatud rasva põletamine mõju.

Klenbuterool Cycle

Sõites klenbuterooli tsükli normaalne suunamisest on võtta seda ravimit kaks nädalat, mida peavad järgima kahenädalane paus. Tegur miks on selle tulemusena klenbuterooli küllastades beeta-2 retseptorite ravimit kaotab oma rasva põletamine kasu aeg. Puhkamine lubab neid retseptoreid eemaldada samuti ümber üksikasjalikumat oma “korralik” pre-ravim riik. Nii tüüpiline len tsükli näeb kulturistid kasutavad 2 nädala kohta, 2-nädalane-off stiilis 6-10 nädalat. Allpool näed näide klenbuterooli muster selles stiilis, kus klient aheneb lõpus vähendada oma keha pärast tsükli shock: