Klenbuterols svara zudums rezultāti Bodybuilding

Klenbuterolu ir pienācis ļoti bieži zāles ir muskuļu ēkas apkārtnē, liels paldies tās spēju izraisīt svara zudumu, vienlaikus saglabājot muskuļu audu masu. 2014. gadu, līdz veikta klenbuterolu saindēšanos Pētījumā ir secināts, ka muskuļu ēka ir visvairāk citēts izmantošana medikamentu starp tiem hospitalizēti ar smagām Člen nelabvēlīgo ietekmi (13). Bet neatkarīgi no riskiem un negatīvajām sekām, kas saistītas ar šo narkotiku, tas joprojām paliek populārs starp bodybuilders.

Ņemot vērā, ka nav legit klenbuterolu Pētījumos par cilvēkiem, tad kultūrisms pasaule joprojām ir viens ideāls (lai gan ne vienmēr kvalificēts) līdzekļus, lai iegūtu informāciju par šo tēmu. Tiešsaistes forumi, piemēram, vienu tepat pie Oficiālā mājas, parasti sauc par tiem, kas meklē informāciju par to, kā jūs varat pareizi lietot šīs zāles, lai svara zudums.

Iet šeit, lai nopirkt klenbuterolu no oficiālā mājas lapa

Daudzos gadījumos, bodybuilders modelis dažādas citas zāles, piemēram Cytomel (T3) ar klenbuterolu, lai uzlabotu tauku dedzināšanu ietekmi. Tie ir parasti sauc par “griešanas” ciklu, un arī tie reizēm ir tieši pirms konkursa, lai veicinātu liesās, asinsvadu skatuves izskatu. Bodybuilders arī pievienot klenbuterolu uz anabolisko steroīdu ciklu, lai saglabātu savu svaru uz leju, vienlaikus mēģinot palielināt muskuļu masu / spēku. Tas ir papildu joma, kurā maz zinātniskie pētījumi ir faktiski izdarīts uz cilvēkiem. Tomēr, 2010 pētījums veikts uz paraplegic pelēm atklāts, ka klenbuterola un testosterona propionāts izmantota kopā ir efektīvāk samazināt muskuļu audu atrofija, salīdzinot ar testosteronu vien (14).

Prasmīgi bodybuilders papildus izmantot palīgierīces visā klenbuterolu modeli, lai samazinātu nesen runāja par negatīvo ietekmi. Magnija, kālija un / vai taurīns bieži izmantoti par cikla palīdzību, lai izvairītos no sāpīgas muskuļu krampji. Tas ir arī ierosināts, ka Člen lietotājiem dzert vēl vairāk ūdens, nekā tipisks, lai cīnītos pret pārāk lielu svīšanu, kas varētu notikt uz Člen modeli.

Noklikšķiniet uz šīs saites, lai nopirkt klenbuterolu no galvenās interneta vietnē

Ideju Vairums par to, kā izmantot klenbuterolu, svara zudums nāk ar anekdotiski pierādījumi no ķermeņa celtniekiem, kuri faktiski izmanto šo narkotiku. Tātad, atsauču virknes no EliteFitness forumiem, pieņemsim pārbaudīt dažus dažādus elementus cilvēka klenbuterolu izmantošanu, kas sastāv no devas, izlases modelis, pēc cikla terapija, sagaidāmie rezultāti un kopīgas veida šo narkotiku.

Klenbuterols Devas

Dozēšana ir galvenokārt atkarīgs no lietotāja klenbuterolu sastapšanās, dzimuma, kā arī to, kā arī viņu ķermeņa pacieš narkotikas. Bieži ieteicams sākot clen deva vīriešu newbies ir 20mcg dienā. Un arī, kā aprakstīts šajā diskusiju forumā pavedienu, tēviņi var palielināt savu ikdienas devu līdz 60-80mcg ja sānu ietekme, parasti nav arī nepanesamas. Pieredzējuši klienti devas jebkur no katru dienu 100-140mcg. Kad runa ir par sieviešu privātpersonām, 10mcg ir parasti ierosināja sākumdeva, bet daudz dāmas noteikti pieaugs līdz 40-60mcg dienas uz dienu ar sastapties.

Apmeklējiet šo vietni, lai iegūtu klenbuterolu no oficiālā mājas lapa

Klenbuterols Half Life

Klenbuterols s pusperiods, vai daudzums laika tā uzskata šo zāļu efektivitāti, lai samazinājās līdz piecdesmit procentiem no tās sākuma vērtību, ir aptuveni 26 stundas. Klenbuterolu ir vērojams asinīs 2 dienas pēc tam, kad tiek veikti (15). Abi šie punkti ir ļoti būtiski, lai bodybuilders uzskatot, ka tie balsta devas regularitāti par daudz medikamentu joprojām enerģisks savā traktā. Galvenais ir saglabāt stabila plūsmā len darbojas organismā piedzīvot palielinājusi tauku dedzināšanu efektus.

Klenbuterols Cycle

Kad darbojas klenbuterolu ciklu, normāls nodošana ir veikt šo narkotiku divas nedēļas, pievienojušās pēc divu nedēļu pārtraukuma. Koeficients kāpēc ir, kā rezultātā klenbuterolu piesātinot beta-2 receptorus, zāles zaudē savas tauku dedzināšana priekšrocības laikā. Ņemot pārtraukums ļauj šiem receptoriem, lai novērstu, kā arī pārcelties detalizētāku to “sakārtot” pre-narkotiku stāvoklī. Tik tipisks clen cikls redz bodybuilders izmantot 2 nedēļas par, 2 nedēļas off stilu 6-10 nedēļas. Uzskaitītas zemāk jūs varat redzēt piemēru klenbuterolu modeli šajā stilā, kur klients svecītes beigās, lai samazinātu savas organisma post cikla šoku: