Klenbuterol Hubnutí Výsledky Kulturistika

Clenbuterol přišel být velmi běžný lék v sousedství budování svalů, mnohé díky své schopnosti způsobit úbytek na váze při současném zachování svalové hmoty tkáně. 2014 výzkum prováděný na otravu clenbuterol k závěru, že budování svalů je nejvíce citovaný použití léku mezi hospitalizovaných s vážnými nepříznivými účinky člen (13). Ale bez ohledu na rizika a negativní dopady spojené s touto drogou, stále zůstává populární mezi kulturisty.

Vezmeme-li v úvahu absenci důvěryhodně klenbuterolu studií prováděných na lidech, kulturistický svět stále mezi ideálu (i když ne konzistentně kvalifikované) zdroje informací na toto téma. On-line fóra, jako je ta, přímo zde na oficiální stránce, jsou obvykle označovány za ty, kteří hledají informace o tom, jak můžete správně používat tento lék na hubnutí.

Jdi si koupit Klenbuterol z oficiálních webových stránek

V četných případech, kulturisté vzor různé jiné léky, jako Cytomel (T3) s clenbuterol ke zvýšení spalování tuků dopady. Ty se běžně nazývají “řezání” cykly, a také oni jsou někdy běžet před soutěží na podporu štíhlé, cévní na scénu vzhled. Kulturisté také přidat clenbuterol do anabolické steroidy cykly, aby jejich váha dolů při pokusu o zvýšení svalové hmoty / sílu. To je další oblast, kde malý vědecký výzkum bylo skutečně provedeno na lidech. Nicméně, 2010 výzkumná studie provedena na myších paraplegic popsáno, že clenbuterol a testosteron propionát použity společně jsou účinnější při minimalizaci svalové tkáně ve srovnání se samotným atrofii testosteronu (14).

Zdatní kulturisté navíc použít spojovací prvky v celé clenbuterol vzorem ke snížení nedávno mluvil o negativních účinků. Hořčíku, draslíku a / nebo taurin jsou často využívány pro on-cyklu pomoci, aby se zabránilo bolestivé svalové křeče. To je také navrhl, že Člen uživatelé pít ještě více vody, než typický pro boj s příliš mnoho pocení, které by mohly probíhat na Člen vzoru.

Kliknutím na tento odkaz koupit Klenbuterol z hlavního internetové stránky

Většina nápadů na způsoby, jak využít klenbuterolu pro hubnutí přicházejí s nepřímých důkazů, z tělo stavitelé, kteří skutečně používané drogu. Takže, odkazování na řetězce z fóra EliteFitness, pojďme prozkoumat některé jednotlivé prvky využití lidského clenbuterol, skládající se z dávkování, ukázkový vzor, ​​terapie post-cyklu, očekávané výsledky a obyčejné druhy této drogy.

Klenbuterol Dávkování

Dávkování je závislé především na clenbuterol setkání uživatele, pohlaví, stejně jako, jak dobře jejich tělo snáší lék. Oft-doporučená počáteční dávka clen pro mužské začátečníky je 20mcg za den. A také, jak je popsáno v tomto diskusním vlákně fóra, muži mohou zvýšit jejich každodenní dávku na 60-80mcg, pokud budou nežádoucí dopady nejsou typicky také nesnesitelné. Zkušení zákazníci budou dávky kdekoli od 100-140mcg každý den. Když jde o ženy jednotlivce, 10mcg je běžně navrhl počáteční dávka, zatímco spousta dam jistě vzroste na 40-60mcg ze dne na den se setkání.

Navštivte tuto stránku získat Klenbuterol z oficiálních webových stránek

Clenbuterol Half Life

poločas clenbuterol má, nebo množství času to považuje za účinnost léku se snížil na padesát procent své počáteční hodnoty, je kolem 26 hodin. Klenbuterol je patrný v krvi po dobu 2 dnů poté, co byla přijata (15). Oba tyto body jsou velmi důležité pro kulturisty zvažuje, že založí dávkování pravidelnost o moc léků je stále energický v jejich traktu. Klíčem k úspěchu je udržet stabilní tok len běžících v těle zkušeností podpořila spalování tuků účinky.

Klenbuterol cyklus

Při spuštění cyklu clenbuterol, normální doporučení je, aby se tento lék po dobu dvou týdnů, jimiž se řídí přestávka dvoutýdenní. Faktor, proč je, v důsledku clenbuterol nasycené beta-2 receptory, lék ztrácí své výhody spalování tuků v čase. Pauzu umožňuje tyto receptory odstranit stejně jako přemístit Podrobnější jejich “uklizený” stavu před drogami. Takže typický clen cyklus vidí kulturisté využívají dva týdny na 2-týdenní-off styl pro 6-10 týdnů. Níže vidíte příklad klenbuterolu vzor v tomto stylu, kde zákazník zužuje na konci snížit post-cyklu šok svého těla: