פיתוח גוף הפסד תוצאות Clenbuterol משקל

Clenbuterol הגיע להיות תרופה נפוצה מאוד בשכונת בניית השריר, הרבה תודות יכולתה לגרום לירידה במשקל תוך שמירה על מסת השרירים רקמת השריר. מחקר 2014 ביצע על הרעלת Clenbuterol למסקנה כי בניית השריר הוא השימוש ביותר המצוטט של התרופה בקרב אלה אשר אושפזו עם תופעות לוואי חמורות Clen (13). אבל לא משנים את הסיכונים ותופעות שליליות הקשורות לתרופה זו, זה עדיין נשאר פופולרי בקרב מפתחי גוף.

אם ניקח בחשבון את היעדר מחקרים Clenbuterol חוקי שבוצעו על בני אדם, בעולם פיתוח הגוף נותר בין האידיאל (אם כי לא מוסמך בעקביות) מקורות מידע בנושא. פורומים מקוונים, כגון אחד ממש כאן, ליד האתר הרשמי, נהוג לכנות עבור אלה המחפשים פרטים על איך אתה יכול כראוי להשתמש בתרופה לירידה במשקל.

עבור כאן כדי לקנות Clenbuterol מתוך האתר הרשמי

במקרים רבים, תרופות שונות דפוס שרירנים אחרות כמו ציטומל (T3) עם Clenbuterol כדי לשפר משפיעות שריפת שומן. אלה נקראים בדרך כלל מחזורים “חיתוך”, וגם הם לפעמים לרוץ לפני תחרות כדי לקדם את מראה במה רזה, כלי דם. מפתחי גוף גם להוסיף Clenbuterol לתוך מחזורי בסטרואידים אנבוליים כדי לשמור על המשקל שלהם למטה תוך ניסיון להעלות מסת שריר / כוח. זהו תחום נוסף שבו מחקר מדעי מעט בעצם נעשה על בני אדם. אף על פי כן, מחקר 2010 בצע על עכברים משותקים גילה כי propionate Clenbuterol וטסטוסטרון מנוצל יחד הם יעילים יותר מזעור ניוון רקמת שריר לעומת טסטוסטרון לבד (14).

שרירנים בקיאים גם להשתמש ancillaries ברחבי דפוס Clenbuterol לצמצום דבר לאחרונה על השפעות שליליות. מגנזיום, אשלגן ו / או טאורין מנוצל לעתים קרובות לסיוע על-מחזור להימנע התכווצויות שרירים כואבות. כמו כן הציע כי משתמשי Clen לשתות מים אפילו יותר מרגילים כדי להילחם זע יותר מדי שעלולה להתרחש על דפוס Clen.

לחץ על הקישור הזה כדי לקנות Clenbuterol מאתר באינטרנט ראשי

רוב הרעיונות על דרכים לעשות שימוש Clenbuterol עבור הרזיה לבוא עם ראיות אנקדוטיות מן בוני הגוף אשר למעשה השתמשו בסם. אז, התייחסות מחרוזות מן בפורומי EliteFitness, הבה נבחנו כמה אלמנטים שונים של שימוש Clenbuterol אנושי, מורכב המינון, בתבנית דגימה, טיפול שלאחר מחזור, תוצאות צפויות סוגים נפוצים של תרופה זו.

Clenbuterol מינון

המינון הוא בעיקר תלוי מפגש Clenbuterol של משתמש, מין, כמו גם כמה טוב גופם מחזיק מעמד התרופה. מינון Clen החל ונשנית מומלץ למתחילים הזכר 20mcg ליום. וגם, כפי שפורט אשכול בפורום הדיון הזה, זכרים יכולים להגביר מינון היומיום שלהם 60-80mcg אם השפעות לוואי בדרך כלל הם לא בלתי נסבלות. לקוחות מנוסים יהיה מינון בכל מקום בין 100-140mcg בכל יום. כשמדובר יחידים נשים, 10mcg הוא מנה נפוצה הציע להתחיל, בעוד הרבה גברות בהחלט יעלה היום-יום 40-60mcg עם מפגש.

בקר באתר זה כדי לקבל Clenbuterol מתוך האתר הרשמי

חי Clenbuterol חצי

זמן מחצית החיים של Clenbuterol, או את כמות הזמן היא רואה את האפקטיביות של התרופה ירד לחמישים אחוזים מערך ההתחלה שלו, הוא כ -26 שעות. Clenbuterol הוא מורגש בדם במשך 2 ימים לאחר הננקטים (15). שתי עובדות אלו הן חיוניים מאוד שרירנים בהתחשב שהם מבססים סדירות מינון על הרבה של תרופה הוא עדיין אנרגטי בדרך שלהם. המפתח הוא לשמור על זרם יציב של Clen פועל בגוף לחוויה שפר תופעות שריפת שומן.

מחזור Clenbuterol

בעת הפעלת מחזור קלנבוטרול, פניית רגילה היא לקחת תרופה זו במשך שבועות, דבקים, הפסקה של שבועות. הגורם מדוע הוא, כתוצאה Clenbuterol להרוות בטא 2 רצפטורים, התרופה מאבדת היתרונות שריפת השומן שלו בזמן. לוקח הפסקה מאפשר קולטנים אלה כדי להסיר כמו גם להעביר יותר מפורט למצב “מסודר” טרום הסמים שלהם. אז מחזור Clen רגיל רואה שרירנים לנצל סגנון 2 שבועות על, 2 שבועות לסירוגין במשך 6-10 שבועות. ברשימה למטה ניתן לראות דפוס Clenbuterol למשל בסגנון הזה, שבו הלקוח מתכנס בסוף כדי להקטין הלם שלאחר המחזור של הגוף שלהם: